Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan

Gabriel Sturesson, Ordförande
Ålder: 21
Studier: Maskinteknik
Telefon: 0704233926
E-mail: ordf@chalmersol.se

 

 

 

 

     

Henrik Johannesson, Kassör
Ålder: 23
Studier: Logistikprogrammet
Telefon: 0708266520
E-mail: kassor@chalmersol.se

 

 

 

Ella Sjöberg, Sekreterare
 Ålder: 21
Studier: Samhällsbyggnadsteknik
Telefon: 0730293652
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

              

 

 

Anna Lithell, Träningsansvarig Sus
Ålder: 20
Studier: Datateknik
Telefon: 0722004822
E-mail: sus@chalmersol.se

 

 

 

 

   Fredrik Hamrefors, Träningsansvarig Dus

   Ålder: 22
   Studier: Datateknik
   Telefon: 0707427974
   E-mail: dus@chalmersol.se

 

 

 

 

Alva Svensk, Lattjo (festansvarig)
Ålder: 19
Studier: Samhällsbyggnadsteknik

Telefon: 0727060651
E-mail: lattjo@chalmersol.se

 

 

 

Amelie Josefsson, Lajban (festansvarig)
Ålder: 19
Studier: Samhällsbyggnadsteknik
Telefon: 0725787620
E-mail: lajban@chalmersol.se