Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan


Henrik Håkansson, Ordförande
Ålder: 21
Studier: Informationsteknik
Telefon: 0730-386274
E-mail: ordf@chalmersol.se

 

Fredrik Dyrvold, Kassör
Ålder: 22
Studier: Mekatronik
Telefon: 0723144153
E-mail: kassor@chalmersol.se


Erik Ramqvist, Sekreterare

 Ålder: 26
Studier: Datavetenskap
Telefon: 0768327559
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

 

stina Stina Berg, Träningsansvarig Sus
Ålder: 23
Studier: Väg och Vattenbyggnad
Telefon: 0762254469
E-mail: sus@chalmersol.se

 



IMG_0908Anna Kindlundh, Träningsansvarig Dus

Ålder: 21
Studier: Maskinteknik
Telefon: 0706801047
E-mail: dus@chalmersol.se

 

 

Filippa Spånér, Lattjo (festansvarig)
Ålder: 22
Studier: Väg och Vattenbyggnad
Telefon: 0763757949
E-mail: lattjo@chalmersol.se

 

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_2435Fredrik Wennermark, Lajban (festansvarig)
Ålder: 22
Studier: Kemiteknik med fysik
Telefon: 0738456776
E-mail: lajban@chalmersol.se