Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan

Nils Hammaräng Grip, Ordförande
Ålder: 22
Studier: Teknisk matematik
Telefon: 0709480094
E-mail: ordf@chalmersol.se

 

 

Axel Halvarsson, Kassör
Ålder: 21
Studier: Juristprogrammet
Telefon: 0703822898
E-mail: kassor@chalmersol.se

 

 

 

Andreas Jonsson, Sekreterare
 Ålder: 22
Studier: Teknisk fysik
Telefon: 
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

 

              

 

Isac Ericsson, Träningsansvarig Sus
Ålder: 20
Studier: Fysioterapeut
Telefon:
E-mail: sus@chalmersol.se

 

 

 

 

   Emil Öhlund, Träningsansvarig Dus
   Ålder: 19
   Studier: Automation och mekatronik
   Telefon: 0723666921
   E-mail: dus@chalmersol.se

 

 

 

 

Emil Pettersson, Lattjo (festansvarig)
Ålder: 21
Studier: Samhällsbyggnadsteknik

Telefon: 0723627357
E-mail: lattjo@chalmersol.se

 

 

Hanna Mårtensson, Lajban (festansvarig)
Ålder: 21
Studier: Bioteknik
Telefon: 0728896982
E-mail: lajban@chalmersol.se