Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan

Heino Ollin, Ordförande
Ålder: 23
Studier: Fysioterapi/journalistik
Telefon: 0704736550
E-mail: ordf@chalmersol.se

 

 

 

Johan Lenning, Kassör
Ålder: 22
Studier: Ekonomi
Telefon: 0702694667
E-mail: kassor@chalmersol.se

 

Emilia Johansson, Sekreterare
 Ålder: 27
Studier: utexaminerad journalist
Telefon: 0768059161
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

 

Nils Hammaräng Grip, Träningsansvarig Sus
Ålder: 20
Studier: Teknisk matematik
Telefon: 0709480094
E-mail: sus@chalmersol.se



   Johan Olson, Träningsansvarig Dus
   Ålder: 21
   Studier: Bioteknik
   Telefon: 0767895568
   E-mail: dus@chalmersol.se

 

 

 

Amelia Skalberg, Lattjo (festansvarig)
Ålder: 21
Studier: Juridik
Telefon: 072-2168606
E-mail: lattjo@chalmersol.se

 

 

 

 

 

Agnes Spåner, Lajban (festansvarig)
Ålder: 21
Studier: Ekonomi
Telefon: 076-3749889
E-mail: lajban@chalmersol.se