Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan

Filippa Spånér, Ordförande
Ålder: 23
Studier: Väg och Vattenbyggnad
Telefon: 0763757949
E-mail: ordf@chalmersol.se

 

Aina Edgren, Kassör
Ålder: 22
Studier: Bioteknik/Materialkemi
Telefon: 0722319801
E-mail: kassor@chalmersol.se

 

Emilia Johansson, Sekreterare
 Ålder: 26
Studier: utexaminerad journalist
Telefon: 0768059161
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

 

stina Simon Wikström, Träningsansvarig Sus
Ålder: 20
Studier: Arkitektur och Teknik
Telefon: 0723249392
E-mail: sus@chalmersol.se



Amelia Skalberg, Träningsansvarig Dus

Ålder: 20
Studier: Juridik
Telefon: 0722168606
E-mail: dus@chalmersol.se

 

 

, Lattjo (festansvarig)
Ålder:
Studier:
Telefon: 
E-mail: lattjo@chalmersol.se

 

 

, Lajban (festansvarig)
Ålder: 
Studier: 
Telefon: 
E-mail: lajban@chalmersol.se