Kontakt

Styrelsen: styrelsen@chalmersol.se
Ordförande: ordf@chalmersol.se
Träningsgruppen: traning@chalmersol.se
mysgruppen: mysgruppen@chalmersol.se
Webmaster: webmaster@chalmersol.se

Dessa mailadresser ska du använda i första hand när du vill kontakta klubben.
Vill du få tag i någon speciell i styrelsen så finns de angivna nedan

Linnea Bengtsson, Ordförande
Ålder: 23
Studier: Samhällsbyggnadsteknik
Telefon: 0793349274
E-mail: ordf@chalmersol.se

Gabriel Öhgren, Kassör

Ålder: 22
Studier: Samhällsbyggnadsteknik
Telefon: 0727014501
E-mail: kassor@chalmersol.se

 

 

Öppna fototLinnea Bengtsson, Sekreterare

 Ålder: 22
Studier: Samhällsbyggnadsteknik
Telefon: 0793349274
E-mail: sekreterare@chalmersol.se

Ludvig Hedström, Träningsansvarig Sus

Ålder: 20
Studier: Maskinteknik
Telefon: 0763414168
E-mail: sus@chalmersol.se

 

 

 

 

Öppna fototPetter Bergstedt, Träningsansvarig Dus

   Ålder: 23
   Studier: Samhällsbyggnadsteknik
   Telefon: 0763444992
   E-mail: dus@chalmersol.se

Öppna fototHanna Larsson, Lattjo (festansvarig)

Ålder: 20
Studier: Medicinteknik

Telefon: 0725672444
E-mail: lattjo@chalmersol.se

Öppna fototAdrian Skobe, Lajban (festansvarig)
Ålder: 22
Studier: Teknik fysik
Telefon: 0733160034
E-mail: lajban@chalmersol.se